یکشنبه 30 شهریور 1399
اولین سایت تبلیغات ورزشی
تيليغات

 

برادران! نظام را بايد برپايه‏ى تقوا حفظ كرد؛ راه تقوا هم ذكر خداست. آقايان وزرا، آقايان نمايندگان، آقايان مديران گوناگون كشور، مسؤولان قضايى كشور، خودشان را بى‏نياز از دعا و نافله و ذكر و توجه و توسل و گريه و انابه به پروردگار ندانند؛ نگويند حالا ما كه مشغول خدمت به مردم هستيم؛ دعا را كسى بخواند كه خيلى كار ندارد! نه، اصل كار اين است. اگر اين نباشد، آن‏جا بى‏پشتوانه‏ايم. آن‏جايى كه وسوسه‏ها در مقابل ما صف مى‏كشند و منِ ضعيفِ تربيت‏نشده‏ى حريصِ به دنيا در مقابل اين وسوسه‏ها قرار مى‏گيرم، چه چيزى من را نگاه خواهد داشت؟ «قُل ما يَعبَؤا بِكُم رَبّى لَولا دُعاؤكم»

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 15

تاریخ : چهارشنبه 08 خرداد 1392 | نظرات () بازدید : 807

مؤ لّف گويد كه از آيات و اخبار بسيار استفاده مى شود كه مسلمان بايد از دوستى كفّار و محبّت و ميل به ايشان و تشبّه به ايشان اجتناب كند و بر مسلك آنها سلوك نكند.

قالَ اللَّه تعالى:

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 25

تاریخ : چهارشنبه 08 خرداد 1392 | نظرات () بازدید : 718

لذت دعا درخدمت به خلق خدا
جناب شیخ معتقد بود که راه اُنس با خدا، احسان به خلق است. اگر کسی بخواهد حالِ دعا داشته باشد و از ذکر و مناجات با خدا لذت ببرد، باید برای خدا، در خدمت خلق خدا باشد و در این باره می‌‌‌فرمود:

امتیاز : نتیجه : 3 امتیاز توسط 3 نفر مجموع امتیاز : 23

تاریخ : چهارشنبه 08 خرداد 1392 | نظرات () بازدید : 793


گروه سیاسی: خطیب جمعه تهران با بیان اینکه نگاه به دعا در اسلام نگاه به یک مکتب تربیتی است، اضافه کرد: شش شرط برای استجابت دعا گفته‌اند که عبارتند از معرفت خداوند، اخلاص در دعا، عمل و رعایت حدود الهی، کسب لقمه حلال، حضور قلب وانقطاع الی الله. . . .نگاه به دعا در اسلام نگاه به یک مکتب تربیتی است ایکنا نگاه به دعا در اسلام نگاه به يك مكتب تربيتی است صفحه اصلی تماس با ايکنا در باره ايکنا جستجو نظرسنجی نام پست الکترونيک نظر شما در باره اين خبر امتياز به خبر امتياز شما به اين خبر ١ ٢ ۳ ٤ ٥ ارسال به دوستان نسخه چاپی خبر شماره خبر خاتمی در خطبه اول نماز نگاه به دعا در اسلام نگاه به يك مكتب تربيتی است گروه سياسی خطيب جمعه تهران با بيان اينكه نگاه به دعا در اسلام نگاه به يك مكتب تربيتی است اضافه كرد شش شرط برای استجابت دعا گفته اند كه عبارتند از معرفت خداوند اخلاص در دعا عمل و رعايت حدود الهی كسب لقمه حلال حضور قلب وانقطاع الی الله به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران ايكنا نماز عبادی سياسی جمعه اين هفته تهران همزمان با آخرين جمعه ذی الحجه الحرام و با حضور مردم مومن و خداجوی تهران به

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 15

تاریخ : چهارشنبه 08 خرداد 1392 | نظرات () بازدید : 823


ببينيد امام سجاد (سلام اللَّه عليه) در آن دعاى مرزدارانِ صحيفه‏ى سجاديه، كه به مرزداران و سربازان و مجاهدان جبهه دعا می‌كند، از جمله‏ى دعاهايش اين است كه پروردگارا! ياد مال فتون را از دل اين‌ها ببر. اين تعبير «فتون»؛ فتنه‏انگيز، فقط در مورد مال در اين دعا به‏كار رفته؛ «المال الفتون». مال، فتنه‏انگيز است. فتنه هميشه به معناى فتنه‏ى در عرصه‏ى اجتماع نيست؛ بدتر از او، فتنه در عرصه‏ى دل انسان است. اگر راه دل بستن به پول و به زندگى و به تشريفات و به جاه و جلال و اين‌ها را بر روى دل باز كرديد، ديگر واقعاً حد يقف ندارد.

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 20

برچسب ها : دعا"دعا و راز نياز با خدا وند ,

تاریخ : چهارشنبه 08 خرداد 1392 | نظرات () بازدید : 780

تعریف دعا تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1392
دعایی برای موقع بیماری باید خوانده شود تاریخ : دوشنبه 13 اسفند 1397
دعای برای رفع گرفتاری تاریخ : شنبه 04 اسفند 1397
سوره و دعا برای زودتر راه افتادن کودک تاریخ : دوشنبه 22 بهمن 1397
دعــِا جـهـت زنـی کـه بـچـِه سـقط می کند تاریخ : چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395
این دعا به جهت دفع بواسیر نافع است تاریخ : شنبه 18 اردیبهشت 1395
دعاهایی به جهت دفع سردرد و شفای درد شقیقه تاریخ : شنبه 18 اردیبهشت 1395
دعایی به جهت نجات از بیماری سل تاریخ : شنبه 18 اردیبهشت 1395
دعا جهت شفای چهره زرد و بیمارگونه تاریخ : جمعه 17 اردیبهشت 1395
دعا به جهت به هوش آمدن بیمار صرعی تاریخ : جمعه 17 اردیبهشت 1395


با اميد به خدا تصميم بر اين گرفتيم كه تمامي ادعيه ها را براي دسترسي آسان براي شما دوستان عزيز در يك وب سايت جمع آوري كنيم. با اميد بر اين كه ما را هم در ثواب دعاي خود بهره مند گردانيد. الــتماس دعـــا
بالای صفحه